Priecājamies Jūs sveikt oficiāla Latvijas Rotveileru Kluba mājas lapā! Šobrīd mūsu rotveileru pulkā ir daudz ievērojamu uzvaru izstādēs un paša augstākā ranga sacensībās. Pateicoties šiem panākumiem, ar kuriem mēs patiešām lepojamies, šīs lieliskas šķirnes cienītāju skaits Latvijā pastāvīgi aug. Iegādājoties rotveilera kucēnu kluba audzētavās, Jūs vienmēr saņemsiet mūsu kluba palīdzību dažādu jautājumu risināšanā. Ceru, šī mājas lapa būs interesanta un noderīga visiem šo gudro, skaisto, uzticīgo, spēcīgo suņu cienītājiem! To, kāda būs šīs šķirnes nākotne Latvijā, atkarīgs ir no mums visiem.        

Piekrītiet, ka mūsu mīļie ROTVEILERI to ir pelnījuši!

Jaunu kluba biedru uzņemšana:

 

Klubā tiek aicināti iesaistīties aktīvi cilvēki ar vai bez rotveileru šķirnes suni.

Jūs iegūsiet jaunus draugus un domubiedrus, kurus apvieno rotveileru šķirnes suņi visā Latvijā.

Mūsu kluba biedri, kinologi un apmācības instruktori ir pārstāvēti lielākajās Latvijas pilsētās (Rīgā, Daugavpilī, Liepajā, Valmierā, utt)

Kopā ar pieredzējušākiem kluba biedriem varēsiet iepazīt Latvijas pilsētas un visdažādākas valstis, apmeklējot  suņu izstādes un saistītos pasākumus;

Varēsiet iegādāties barību ar ievērojamām atlaidēm tieši no izplatītāja;

Pie nepieciešamības saņemt veterināro palīdzību ar atlaidēm LKF draudzīgās veterinārās klīnikās;

Būs iespēja papildināt savas zināšanas semināros un kursos saistītus ar kinoloģiju;

Varēsiet apmācīt un saņemt konsultācijas pie labākiem suņu apmācības treneriem (pārstāvēta visa Latvija);

Iepazīsi šķirnes audzētājus Latvijā un visā pasaulē;

 

Kā iestaties klubā:

 1. Aizpildiet biedra anketu (anketa (PDF)(WORD) http://rottweiler-lv.wix.com/rottweiler-lv#!dokumentilv/c151 ) un nosūtiet mums uz e-pastu (lrk.fci@inbox.lv) vai pa pastu (Virsaišu iela 18, Lielvārde, LV-5070)

 2. Izskatīsim Jūsu iesniegumu.

 3. Sazināsimies ar Jums.

 

Biedru gada maksa ir vienreizējs gada maksājums.

Apmaksājot šo summu, Jūs saņemat LKF parauga biedra karti, kuru būs jāuzrāda piesakot suni uz izstādēm, sacensībām, semināriem, kursiem un pie sadarbības partneriem (veterinārija).