CLUB SHOWS
SPECIALIZED ROTTWEILER SHOW
“CLUB WINNER 2024”
24 . august 2024
Judge: ........
SPECIALIZED ROTTWEILER SHOW
“CLUB WINNER 2023”
12. august 2023
Judge: Kristiina Niemela
SUŅI / MALE
Kucēnu klase 6-9 mēneši / Puppy class 6-9 months
TALSEN LAND ESCALIBUR - -/1
1 WIP KABRI TEAM x RENEISSANCE FIRE LAURA
KUCES / FEMALE
Kucēnu klase 6-9 mēneši / Puppy class 6-9 months
LOLA VOM WILLICHER WAPPEN - -/1, PP, Best Puppy
2 RUDI VOM HAUSE NEIBRAND III x ISABELL VOM WILLICHER WAPPEN
TALSEN LAND EYWA - -/2
3 WIP KABRI TEAM x RENEISSANCE FIRE LAURA
SUŅI / MALE
Junioru klase / Junior class
EAGLE KORRO BALTIJOS BANGA - Exc. 3
4 RODOS FLASH ROUSE x KORRY CHAZOR BALTIJOS BANGA
ENZO KORRO BALTIJOS BANGA - Exc. 2 , PP
5 RODOS FLASH ROUSE x KORRY CHAZOR BALTIJOS BANGA
LEON IS ROJAUS SLENIO - Exc. 1, PP, JCAC, CLUB JUNIOR WINNER’23, Best Male 5
6 BELLO IS ROJAUS SLENIO x EXTRA IS ROJAUS SLENIO
REEWEIL-OME-DIESEL - VG
8 DRAGON HEART SUNY DAY’S x OMEGA KABRI TEAM (change class)
Starpklase / Intermediate class
ARES BELLE AMEROTT – Exc 1
7 VICTOR IŠ ROJAUS SLENIO x TK’S HONDA
Atklātā klase / Open class
CAYMAN LAOR BALTIJOS BANGA - Exc 1 ,CQ, Best male 2
9 OREGON TAI FOKSTROTAS x LARA CROSS BALTIJOS BANGA
HOFZUMBERG NAMEJS - VG
10 HOFZUMBERG JOKER x CELINE VOM HAUSE KIGEN
Darba klase / Working class
MAGNUM VOM GROSSEN TAL - Exc. 1 ,CQ, Best male 3
11 QUAD FLASH ROUSE x YUKI VOM GROSSEN TAL
Čempionu klase / Champion class
ARMAGEDON ZORN BALTIJOS BANGA - Exc. 2, CQ, Best male 4 BALT CH
12 ZORRO EKLAND x ROTTHARBURG NAOMY ROTFALZ
GRAND IS ROJAUS SLENIO - Exc.1 CQ, Best male 1, CLUB WINNER 2023, BOB IRL CH
13 VARUS VON DER BLEICHSTRASSE x ULTRA IS ROJAUS SLENIO
KIMBO VOM SCHWAIGER RATHAUS - Exc. 3 BALT CH
14 VITUS Vom HOUSE NEUBRAND x COBRA Vom SCHWAIGER RATHAUS
KUCES / FEMALE
Junioru klase / Junior class
ELLEY KORRO BALTIJOS BANGA - VG
15 RODOS FLASH ROUSE x KORRY CHAZOR BALTIJOS BANGA
SYDNEY VALARTI - Exc. 1, PP, JCAC, CLUB JUNIOR WINNER 2023
16 MAGNUM VOM GROSSEN TAL x FRIDA VALARTI
Starpklase / Intermediate class
DAKOTA LARO BALTIJOS BANGA – Exc. 2, CQ
17 RODOS FLASH ROUSE x LARA CROSS BALTIJOS BANGA
ROXY VALARTI - Exc. 1, CQ, Best female 3
18 ATOS VALARTI x FENSY VON DER MAXI ROTT
TK’S CALIFORNIA - Exc. 3 BALT JCH
19 TK’S BAD BOY x TK’S IMPALA
Atklātā klase / Open class
CALYPSO LAOR BALTIJOS BANGA - Exc. 3
20 OREGON TAI FOKSTROTAS x LARA CROSS BALTIJOS BANGA
DANU IS ROJAUS SLENIO - Exc. 1, CQ, Best female 2, CAC
21 LUIS VOM BRANDAUERWEG x ULTRA IS ROJAUS SLENIO
GRANDA TEREN – Exc. 4
22 PHANTOM V.D. AVA-FORST x DZHEMKA TEREN
HOFZUMBERG NELLY - Exc. 6
23 HOFZUMBERG JOKER x CELINE VOM HAUSE KIGEN
HOFZUMBERG OLYMPIA - VG
24 ARAMIS DAREL x ARZADON LARISSA
RAZOR VALARTI - Exc. 2, CQ, Best Female 5
25 ATOS VALARTI x FENSY VON DER MAXI ROTT
RENEISSANCE FIRE LAURA - Exc. 5
26 OLBURD SALIVAN x ELSA UNSERBUND
Čempionu klase / Champion class
BRIANNA TAI FOKSTROTAS - Without Mark (klibo/limping) LV CH
27 GAUCHO VOM KUMMELSEE x GOYA KABRI TEAM
CHILI IŠ ROJAUS SLENIO - Exc. 5 LV CH
28 ISMEY IŠ ROJAUS SLENIO x LAGUNA IŠ ROJAUS SLENIO
FRIDA VALARTI - Exc. 2, CQ PL CH
29 NICK VON DER MAXI ROTT x DAISY KABRI
KORRY CHAZOR BALTIJOS BANGA - Exc.1 CQ, Best female 1, CLUB WINNER 2023, BOO
BLR JCH, BALT JCH, BALT CH, PL CH
30 ZORRO EKLAND x OTTAWA CHANDER TAI FOKSTROTAS
KOVAN ONNEN CHAI - Exc.3, CQ, Best female 4
C.I.E, BALT CH., BALT JCH, TLNW-21
31 MUSANTERIN QUMMITUS x KOVAN ONNEN TUPLAUNIIKKI
TALSEN LAND DEINERIS - Exc. 4 BALT JCH, BALT CH
32 ZORRO EKLAND x FAITER ERFOLG IMPERIJA
Veterānu klase / Veteran class
33 ROTTHARBURG NAOMY ROTFALZ - Exc. 1, PP, CLUB VETERAN WINNER 2023
INTER CH., BALT CH., BY CH, BALT VCH
LACKY VON DER SUDPFALZ x BALTIKA AICHEN ROTT
AUDZĒTAVU KONKURSS / KENNEL COMPETITION
1 place
VALARTI
Īpašnieks/owner: Barbara &B Wolanski (PL)
2 place
IŠ ROJAUS SLENIO
Īpašnieks/owner: Erika Stepanauskiene (LT)
3 place
BALTIJOS BANGA
Īpašnieks/owner: Olegas & Jelena Linartas (LT)
PĀRU KONKURSS / BRACE COMPETITION
1 place
Īpašnieks/owner: B. & B. Wolanski (PL)
SPECIALISED ROTTWEILER SHOW
“CLUB WINNER 2022”
26. june 2022
Judge: Teodora Pejovič Vukovič (Serbia)
26.06.2022
LATVIAN ROTTWEILER CLUB WINNER 2022
Judge: Teodora Pejovič Vukovič (Serbia)
Suņi / Male
Mazuļu klase 4-6 mēneši / Baby class 4-6 months
1 DEX LARO BALTIJOS BANGA - /1, PP
RODOS FLASH ROUSE x LARA CROSS BALTIJOS BANGA
Kuces / Female
Mazuļu klase 4-6 mēneši / Baby class 4-6 months
2 DAKOTA LARO BALTIJOS BANGA -/1, PP, Best Baby
RODOS FLASH ROUSE x LARA CROSS BALTIJOS BANGA
3 HOFZUMBERG REINA -/2, PP
JUNIOR BOSS VON HAUSE PIŠTA x ARZADON LARISSA
Kuces / Female
Kucēnu klase 6-9 mēneši / Puppy class 6-9 months
4 EGILSON’S DESIREE - /1, PP, Best Puppy
DRAGON HEART SUNY DAY’S x EGILSON’S SUSANNAH
5 TK’S CALIFORNIA - N
TK’S BAD BOY x TK’S IMPALA
Suņi / Male
Junioru klase / Junior class
6 CAYMAN LAOR BALTIJOS BANGA - V2, PP
OREGON TAI FOKSTROTAS x LARA CROSS BALTIJOS BANGA
7 EGILSON’S JEREMY - N
HOFZUMBERG JOKER x GORDANA COPPERSOCKS
8 IMAGE UNSERBUND - V3, PP
ZICO UNSERBUND x FLORENCS UNSERBUND S CHIORNOY KREPOSTI
9 NELSON VALARTI -V1, PP, JCAC, Best male 5, CLUB JUNIOR WINNER
ATOS VALARTI x FENSY VON DER MAXI ROTT
Starpklase / Intermediate class
10 BEST GAUFALTZ BALTIJOS BANGA –V2, CQ
GAUCHO VOM KUMMELSEE x ROTTHARBURG NAOMY ROTFALZ
11 EGILSON’S ENZO –V3, CQ
ESCO EARL ANTONIUS x GORDANA COPPERSOCKS
12 HOFZUMBERG NAMEJS- V1, CQ, Best male 3
HOFZUMBERG JOKER x CELINE VOM HAUSE KIGEN
13 DEUS VOX AIDO - V4, PP
AL CAPONE vom HAUSE ROTTIK x FAITER ERFOLG PRINCESE PAMPADUR
Atklātā klase / Open class
14 DRAGON HEART SUNY DAY’S – V2, CQ
ROBUSTO SUNY DAY’S x BRUKA VOV HAUSE NINA
15 GAUCHO VOM KUMMELSEE – V1, CQ, Best male 4
IRK VOM FINDBERG x YASMIN VOM KRESSBACH
16 PHOENIX MIRAŽAS – V3, CQ
LIFE IŠ ROJAUS SLENIO x NICOLE MIRAŽAS
Darba klase / Working class
17 MAGNUM VOM GROSSEN TAL - V1, CQ, CAC, Best male 2
QUAD FLASH ROUSE x YUKI VOM GROSSEN TAL
Čempionu klase / Champion class
18 ARMAGEDON ZORN BALTIJOS BANGA – V1, CQ, Best male 1, CLUB WINNER, BOB
ZORRO EKLAND x ROTTHARBURG NAOMY ROTFALZ
19 FEARLESS FRANCO AMBER HEART - N
HOFZUMBERG JOKER x HOFZUMBERG HARMONY HEART
20 HOFZUMBERG JOKER - N
FAITER ERFOLG NICE x ARZADON LARISSA
21 KIMBO Vom SCHWAIGER RATHAUS –V2, CQ
VITUS Vom HOUSE NEUBRAND x COBRA Vom SCHWAIGER RATHAUS
Kuces / Female
Junioru klase / Junior class
22 ASTERIA BELLE AMEROTT - Sg
VICTOR IŠ ROJAUS SLENIO x TK’S HONDA
23 BRIANNA TAI FOKSTROTAS - Sg
GAUCHO VOM KUMMELSEE x GOYA KABRI TEAM
24 CALYPSO LAOR BALTIJOS BANGA- V2, PP
OREGON TAI FOKSTROTAS x LARA CROSS BALTIJOS BANGA
25 HOFZUMBERG OLYMPIA – V4, PP
ARAMIS DAREL x ARZADON LARISSA
26 HOFZUMBERG PEARL – V1, PP, JCAC, Best female 4, CLUB JUNIOR WINNER
DRAGON HEART SUNY DAY’S x CELINE VOM HAUSE KIGEN
27 HOFZUMBERG PRIMA-V3, PP
DRAGON HEART SUNY DAY’S x CELINE VOM HAUSE KIGEN
28HOFZUMBERG PUMA –V5, PP
DRAGON HEART SUNY DAY’S x CELINE VOM HAUSE KIGEN
Starpklase / Intermediate class
29 HOFZUMBERG NELLY – V1, Best female 5. CQ
HOFZUMBERG JOKER x CELINE VOM HAUSE KIGEN
30 HOFZUMBERG ODERA - 0
ARAMIS DAREL x ARZADON LARISSA
Atklātā klase / Open class
31 FLEYA UNSERBUND – V5, CQ
KRASH UNSERBUND X KORA UNSERBUND OF HAUS NATALI
32 GOLDI UNSERBUND – V1, CQ, Best female 2
KRASH UNSERBUND x WYE UNSERBUND
33 HERA VALARTI –V2, CQ
DIZEL EARL ANTONIUS x ADELE VALARTI
34 HOFZUMBERG MERILINA – V6
NERO VON DER HOLZHAUSSIEDLUNG x ARZADON LARISSA
35HOFZUMBERG NIKKI –V3, CQ
HOFZUMBERG JOKER x CELINE VOM HAUSE KIGEN
36 RENEISSANCE FIRE LAURA – V4, CQ
OLBURD SALIVAN x ELSA UNSERBUND
Čempionu klase / Champion class
37 CELINE VON HAUSE KIGEN – V5, CQ
XEDOR VON DER ALTEN FESTUNG x UNA VON HAUSE KIGEN
38 EGILSON’S SUSANNAH –V6
ALWEILER SULEIMAN x GORDANA COPPERSOCKS
39 FRIDA VALARTI - V1, CQ, CAC, Best female 1, CLUB WINNER, BOO
NICK VON DER MAXI ROTT x DAISY KABRI
40 HOFZUMBERG KROFTA –V4, CQ
ADOLG BAGIERAS x ARZADON LARISSA
41 KORRY CHAZOR BALTIJOS BANGA – V2, CQ
ZORRO EKLAND x OTTAWA CHANDER TAI FOKSTROTAS
42 TALSEN LAND DEINERIS – V3, CQ
ZORRO EKLAND x FAITER ERFOLG IMPERIJA
43 TK’S HONDA - N
TK’S IVAN THE GREAT x TK’S JENNY JENNY
Veterānu klase / Veteran class
44 ROTTHARBURG NAOMY ROTFALZ – V1, PP, Best female 3, CLUB VETERAN WINNER 2022
LACKY VON DER SUDPFALZ x BALTIKA AICHEN ROTT
KONKURSI
AUDZĒTAVU KONKURSS. / KENNEL COMPETITION
place I
HOFZUMBERG
Īpašnieks/owner: GUNĀRS HMEĻŅICKIS (LV)
place II
BALTIJOS BANGA
Īpašnieks/owner: Olegas & Jelena Linartas (LT)
PĒCNĀCĒJU KONKURSS / PROGENY COMPETITION
I place
CELINE VON HAUSE KIGEN
(XEDOR VON DER ALTEN FESTUNG x UNA VON HAUSE KIGEN)
Īpašnieks/owner: GUNĀRS HMEĻŅICKIS (LV)
09.06.2019
SPECIALISED ROTTWEILER SHOW
“CLUB WINNER 2019”
JUDGE: Jouni Nummela (FI)
Registration start 10:00
Show start in 11:00
Adress: Ārīši”, Saulesdārzs, Tīnužu pag. Ikšķiles novads